Јуниори КМФ Радник МД Шоп уписали су све побједе и желе бити бољи од сениорске екипе :: Semberija INFO ::

-Сви сте чули фразу "од сјаја, до очаја". У случају јуниорске екипе КМФ "Радник МД Шоп" синоћ је било обрнуто. У заосталој утакмици првог кола У-19 Премијер футсал лиге БиХ, наши момци су угостили екипу КМФ "Јахорина" Пале и почели са својом препознатљивом игром, али у првих пет минута промашују неколико идеалних прилика и тада долази до "црне рупе" у игри домаћина. За 70 секунди примају три гола, али ни ту није крај - поново промашују прилике, а гости то кажњавају и на одмор одлазе са предношћу од четири гола.

У другом полувремену као да је на терен изашла нека друга екипа. Редају се прилике пред голом Паљана, а онда долазе и заслужени голови. Редом погађају Марковић (три пута), Трифковић, Јокић и Агић, те на семафору стоји резултат 6:4 за домаћина.

До краја гости успијевају да постигну још један погодак, што је уједно био и крајњи резултат вечерашњег веома занимљивог меча", стоји у саопштењу за јавност КМФ "Радник МД Шоп".