DOBIĆEMO NOVOG OSVAJAČA KUPA: RADNIK ELIMINISAO BORCA :: Semberija INFO ::

DOBIĆEMO NOVOG OSVAJAČA KUPA: RADNIK ELIMINISAO BORCA

Fudbaleri bijeljinskog Radnika eliminisali su Borca iz Kupa "dr Milan Jelić" već u osmini finala.

U derbiju ove runde, Radnik je poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca savladao aktuelnog osvajača ovog takmičenja, tako da ćemo dobiti novog osvajača za ovu godinu, to je već sada poznato.

Krenulo je idealno za Banjalučane jer već u 4. minuti Đanfranko Penja pogađa za 1:0. Ipak, Radnik, koji je baš kao i Borac nastupio u kombinovanom sastavu, dolazi do izjednačenja u 32. minuti pogotkom Dragana Došla.

Bio je to i konačan rezultat utakmice, pa se pristupilo jedanaestercima gdje su fudbaleri Radnika sigurni u svih pet serija, pogađali su Aleksandar Vasić, Stefan Santrač, Natan da Kruz, Mihajlo Amidžić i Dragan Došlo. Sa druge strane u prve četiri serije pogađaju Nikola Pejović, Damir Hrelja, David Čavić, Milan Makarić, dok u petoj seriji jedanaesterac ne koristi Stojan Vranješ, pogađa prečku i Radnik ide u četvrtfinale.

RADNIK - BORAC 1:1 (1:1) pen: 5:4