Derbi kola - Prva opštinska liga Grada Bijeljina: Derbi kola u Dazdarevu pripao domaćoj ekipi FK Sloga :: Semberija INFO ::

FK Sloga Dazdarevo - FK Sloga United 1:0
Prva opštinska liga Grada Bijeljina

Lider na tabeli FK Sloga United iz Bijeljine danas je na gostovanju u Dazdarevu izgubila minimalnim rezultatom 1:0. Prvo poluvrijeme pripalo je ekipi FK Sloga United koja je prikazala dobar fudbal. Imali su 3-4 izgledne prilike ali je golman domaćih Nikola Kapetina bio na visini zadatka.

Drugo poluvrijeme sa ulaskom Radoša Crkvenjaša i Borislava Dragojlovića ekipa domaćina dobija na brzini i dolazi do velikog broja šansi za postizanje gola.

U 80. minuti najbolji igrač Sloge Zoran Jeftić pogađa stativu.
U 82. minuti Crkvenjaš pogađa prečku gola Boriše Bodiroge.

Odlučujući trenutak utakmice za slavlje u derbiju kola, desio se u 86. minutu kada je napadač Sloge iz Dazdareva Crkvenjaš savladao Bodirogu.