Lans utišao Arsenal, remi Sevilje i PSV-a, slavlje Intera :: Semberija INFO ::

Lans utišao Arsenal, remi Sevilje i PSV-a, slavlje Intera

Ekipa Lansa napravila je iznenađenje i tako na svom stadionu savladala ekipu Arsenala sa 2:1 poslije preokreta.
Francuski tim je golovima Tomasona i Vahija "poništio" vođstvo koje je "tobdžijama" donio Gabrijel Žesus.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj postigao je danas fantastičan gol za Sevilju u remiju protiv PSV Ajndhovena 2:2, što mu je drugi pogodak ove sezone, ali prvi u Ligi šampiona. Gudelj je pogodio na "Filips stadionu" u 68. minutu nakon dugog napada u kom mu je sa lijevog boka glavom loptu na pet metara poslao povratnik u klub Serhio Ramos, a odatle je Srbin "zakucao" u mrežu nemoćnog Beniteza.

Ispostaviće se, PSV je uspio da se vrati u meč preko Luka de Jonga koji je u 86. minutu bio precizan sa penala, ali je već u sljedećem napadu Sevilje Jusef En Nesiri doveo Andalužane u drugo vođstvo. Ipak, u 95. minutu Teze je postavio konačan rezultat i donio bod PSV-u.

Inter je bio bolji od Benfike, sjajnom igrom u drugom poluvremenu, vicešampion Evrope je golom Markusa Tirama u 62. minutu pobijedio portugalski tim 1:0 u meču drugog kola Grupe D.