RADNIK EVROPSKI PROTIV GOŠK-A, ZVIJEZDA 09 NA KORAK DO OPSTANKA :: Semberija INFO ::

RADNIK EVROPSKI PROTIV GOŠK-A, ZVIJEZDA 09 NA KORAK DO OPSTANKA

U 28. kolu Premijer lige BiH klubovi iz Bijeljine ostvarili su veoma bitne pobjede.
Ekipa Radnika je na gostovanju GOŠK-u ostarila trijumf rezultatom 2:1, te tako još jednom pokazala da ne odustaje od borbe za izlazak na evropsku scenu. Domaći sastav je prvi stigao do prednosti u 39. minutu kada je mrežu Bijeljinaca pogodio Grzan.U 44. minutu Dejan Maksimović je izjednačio iz jedanaesterca, a tri boda Radniku obezbijedio je Irfan Hadžić golom u 82. minutu igre. Ovom pobjedom Radnik je "pomogao" Zvijezdi 09 koja je odmakla ĢOŠK-u osam bodova, a Krupa je predala "fenjer" timu iz Gabele. Zvijezda 09 je ubjedljivom pobjedom od 4:0 protiv Čelika napravila veliki iskorak prema opstanku. Prvi pogodak za tim iz Etno sela Stanišići postigao je Ermin Huseinbašić iz jedanaesterca 6. minutu. Drugi pogodak za crveno-bijele postigao je Fedor Predragović u 44, dok se Huseinbašić upisao u strijelce i u 54. minutu kada je iz slobodnog udarca pogodio gostujuću mrežu.

​Konačan rezultat postavio je Miljan Govedarica u 58. minutu.