ОСАМ МЕДАЉА ЗА КК ШАМПИОНИ НА „ТК ОПЕН 2024“ :: Semberija INFO ::

ОСАМ МЕДАЉА ЗА КК ШАМПИОНИ НА „ТК ОПЕН 2024“

Претходног викенда у Тузли је одржан 26. Међународни карате турнир „ТК ОПЕН“ на којем је учествовало 419 учесника из 42 клубова из Србије, Црне Горе, Сјеверне Македоније и БиХ.

Карате клуб „Шампиони“ из Бијељине наступили су са својих 13 такмичара: Емилија Богдановић, Ива Докић, Михајло Гаврић, Милица Марић, Лазар Марковић, Михајло Митрић, Александар Новицки, Синан Паљевац, Сања Петровић, Михајла Симиц, Милош Симић, Вања Стојановић и Марија Трифковић. Осморо њих је освојило медаље од чега пет златних и три бронзане.

Златне медаље су освојили Милица Марић (У14, -54кг), Емилија Богдановић (кадеткиње, -47кг), Синан Паљевац (јуниори, -68кг), Милош Симић (сениори, -75кг) и Новицки Александар (сениори, 84кг) док су бронзана одличја освојили Вања Стојановић (дјевојчице, 12 година, -45кг), Сања Петровић (кадеткиње, -61кг) и Михајло Митрић (јуниори, -61кг).