Влаховић први пут у 2023. стријелац на узастопним мечевима :: Semberija INFO ::

Влаховић први пут у 2023. стријелац на узастопним мечевима

Влаховић први пут у 2023. стријелац је на узастопним мечевима. Фудбалери Јувентуса су као гости побиједили Аталанту 2:0, а српски репрезентативац Душан Влаховић је као резервиста постигао други гол за "стару даму", у 90+7. минуту Влаховић је одлично истрчао контранапад и послије додавања Федерика Кијезе прецизно шутирао са ивице шеснаестерца и тако први пут у 2023. години везао двије утакмице на којима је постигао гол у дресу торинског великана.

​Тинејџер Илинг Џуниор је у првом старту у дресу Јувентуса довео госте у вођство у 56. минуту и тако наговеијстио славље "старе даме". Влаховић је у игру ушао у 65. минуту умејсто Аркадијуша Милика, док је Филип Костић у 82. минуту ушао умјесто стријелца првог гола. Јувентус је побједом у Бергаму учврстио друго мјесто и сачувао огромних пет бодова предности у односу на Милан, који је први "испод црте" кад су у питању мјеста која воде у Лигу шампиона. Аталанта је поразом драстично смањила шансе да се пласира у Лигу шампиона јер има 58 бодова на шестом мјесту, пет мање од Интера који је четврти на табели Серије А.