Ланс утишао Арсенал, реми Севиље и ПСВ-а, славље Интера :: Semberija INFO ::

Ланс утишао Арсенал, реми Севиље и ПСВ-а, славље Интера

Екипа Ланса направила је изненађење и тако на свом стадиону савладала екипу Арсенала са 2:1 послије преокрета.
Француски тим је головима Томасона и Вахија "поништио" вођство које је "тобџијама" донио Габријел Жесус.

Српски фудбалер Немања Гудељ постигао је данас фантастичан гол за Севиљу у ремију против ПСВ Ајндховена 2:2, што му је други погодак ове сезоне, али први у Лиги шампиона. Гудељ је погодио на "Филипс стадиону" у 68. минуту након дугог напада у ком му је са лијевог бока главом лопту на пет метара послао повратник у клуб Серхио Рамос, а одатле је Србин "закуцао" у мрежу немоћног Бенитеза.

Испоставиће се, ПСВ је успио да се врати у меч преко Лука де Јонга који је у 86. минуту био прецизан са пенала, али је већ у сљедећем нападу Севиље Јусеф Ен Несири довео Андалужане у друго вођство. Ипак, у 95. минуту Тезе је поставио коначан резултат и донио бод ПСВ-у.

Интер је био бољи од Бенфике, сјајном игром у другом полувремену, вицешампион Европе је голом Маркуса Тирама у 62. минуту побиједио португалски тим 1:0 у мечу другог кола Групе Д.