Nestvaran start OI: Argentini nakon dva sata poništen pogodak :: Semberija INFO ::

Nestvaran start OI: Argentini nakon dva sata poništen pogodak

Фото - Танјуг / АП

SENT ETJEN - Jedna od najbizarnih situacija u istoriji fudbala viđena je na startu Olimpijskog turnira, pošto je VAR poslije dva sata poništio gol Argentine, pa je Maroko slavio u prvom kolu B grupe.

Poništen je gol Kristijana Medine u 90+16. minutu za 2:2, a reakcija VAR-a uslijedila je tek dva sata kasnije jer je glavni sudija "odsvirao kraj" zbog nereda na tribinama. Poslije još dva sata, odnosno ukupno četiri sata i 16 minuta igrači su se vratili na teren, gdje je samo konstatovano da nema gola i da je Maroko pobijedio 2:1.

Strijelac za Argentinu bio je Đulijano Simeone u 68. minutu, a golove za Maroko postigao je Sofijan Rahimi u 45+2. i 51. minutu.  OI će zvanično biti otvorene u petak od 19.30 časova, prenosi Tanjug.

​Izvor: Tanjug / Nezavisne