Kolo Muani izbacio Belgiju i iskupio se za Katar! :: Semberija INFO ::

Kolo Muani izbacio Belgiju i iskupio se za Katar!

DIZELDORF - Francuska ovaj put slavi Randala Kolo Muanija! Ono što nije u finalu Mundijala u Kataru protiv Argentine, jeste sada protiv Belgije u osmini finala Evropskog prvenstva- pogodio za pobjedu "galskih pijetlova" od 1:0.

Brzonogi napadač u tom 85. minutu je imao i dosta sreće, jer je traljavo šutirao, ali je lopta pogodila Jana Vertongena i prevarila golmana "đavola" Koena Kastelsa.

Napadač PSŽ-a tako je spasio i svoje saigrače, ali i sve (francuske navijače) na stadionu i pored malih ekrana mučenja, koje je viđeno tokom cijele utakmice.

Jedno od najsiromašnijih poluvremena u dosadašnjem toku šampionata bilo je prvo u Dizeldorfu. Francuzi su imali blagu inicijativu, ali ništa konkretno nije viđeno.

Francuska će u polufinalu, u petak od 21 čas igrati protiv boljeg iz duela Portugalije i Slovenije. Ovaj meč počinje u 21 čas.

Izvor: Glas Srpske