PRIPREME ZA NOVU SEZONU: RADNIK REMIZIRAO SA SLOBODOM :: Semberija INFO ::

PRIPREME ZA NOVU SEZONU: RADNIK REMIZIRAO SA SLOBODOM

U okviru priprema za nastup u novoj sezoni Premijer lige BiH, Fudbalski klub „Radnik“ juče je odigrao drugu pripremnu utakmicu. Nakon što su izabranici Velibora Đurića prije sedam dana bez golova odigrali prvi pripremni meč protiv banjalučkog Borca, juče su bijeljinski Plavi gostovali ekipi FK „Sloboda“ iz Tuzle. Nakon 90 minuta igre rezultat je glasio 1:1 – strijelci su bili Husejnović u 15. minuti za Slobodu (penal) dok je poravnanje donio Andrija Janjić u 24. minuti meča.

Šef stručnog štaba FK „Radnik“, Velibor Đurić odlučio se dati priliku svim igračima koje ima na raspolaganju u ovom procesu priprema. Tako su u prvom poluvremenu nastupili: Lakić - Sivac, Janjić, Pavlović, Perišić - Gavrić, Ristanović - Subašić - Lošić, Čamdžić i Kruz a u drugom poluvremenu: Samurović - Vasić, Josipović, Popadić, Veljkić - Santrač, Amidžić - Krstić - Albijanić, Došlo i Klenpić.

Prema planu priprema, ekipa FK „Radnik“  danas putuje na Zlatibor, gdje će trenirati narednih deset dana tokom kojim je planirano odigravanje još tri kontrolne utakmice. Za sada su dogovorene utakmice protiv FK "Sutjeska" iz Nikšića (13. jul) i FK "Zemun" (17. jul).