Minimalan poraz Čukaričkog protiv Fiorentine :: Semberija INFO ::

Minimalan poraz Čukaričkog protiv Fiorentine

Fudbaleri Čukaričkog minimalno su poraženi večeras u Leskovcu od ekipe Fiorentine u susretu četvrtog kola grupe F Lige konferencija.

I nakon četiri odigrana kola Čukarički je bez pobjede i bez bodova, dok je Fiorentina prva sa osam bodova.

Favorizovani gosti iz Italije slavili su rezultatom 1:0, a gol odluke postignut je u ranoj fazi meča. Strijelac je bio u šestoj minuti bio M'Bala Zola, a u sjeni dešavanja na terenu ostale su nemile scene koje su priredili navijači koji su u 20. minutu na rasnoj osnovi vrijeđali fudbalera Čukaričkog Ibrahima Ndiajea.

Zbog toga je ispražnjen dio gledališta, a nakon prekida je utakmica nastavljena. U drugom susretu ekipe Ferencvaroša i Genka su osigrale rezultatom 1:1.