Коло Муани избацио Белгију и искупио се за Катар! :: Semberija INFO ::

Коло Муани избацио Белгију и искупио се за Катар!

ДИЗЕЛДОРФ - Француска овај пут слави Рандала Коло Муанија! Оно што није у финалу Мундијала у Катару против Аргентине, јесте сада против Белгије у осмини финала Европског првенства- погодио за побједу "галских пијетлова" од 1:0.

Брзоноги нападач у том 85. минуту је имао и доста среће, јер је траљаво шутирао, али је лопта погодила Јана Вертонгена и преварила голмана "ђавола" Коена Кастелса.

Нападач ПСЖ-а тако је спасио и своје саиграче, али и све (француске навијаче) на стадиону и поред малих екрана мучења, које је виђено током цијеле утакмице.

Једно од најсиромашнијих полувремена у досадашњем току шампионата било је прво у Дизелдорфу. Французи су имали благу иницијативу, али ништа конкретно није виђено.

Француска ће у полуфиналу, у петак од 21 час играти против бољег из дуела Португалије и Словеније. Овај меч почиње у 21 час.

Извор: Глас Српске