ОДЛИЧАН НАСТУП КИК БОКС КЛУБА „ПАНТЕР“ НА ПРВЕНСТВУ БИХ :: Semberija INFO ::

ОДЛИЧАН НАСТУП КИК БОКС КЛУБА „ПАНТЕР“ НА ПРВЕНСТВУ БИХ

Прошле суботе, деветог марта, Пале су биле домаћин Првенства БиХ у кик боксу за кадете, јуниоре и сениоре. Технички организатор првенства био је Клуб борилачких спортова „Девета чета“ а првенствени турнир је окупио 56 бх. клубова и 295 такмичара.

Кик бокс клуб „Пантер“ из Бијељине учествовао је са својих 11 такмичара: Адмир Бегановић, Санел Бегановић, Јован Бодирогић, Никола Бодирогић, Армандо Хашимовић, Андрија Јевтић, Милан Караман, Горан Манзета, Растко Пудић, Василије Савић и Емир Тихић.

Златне медаље су освојили Горан Манзета (сениори, -81кг), Василије Савић (старији кадети, -52кг), Јован Бодирогић (старији јуниор, -91кг) и Санел Бегановић (старији јуниори, -54кг) док су сребрне медаље изборили Санел Бегановић (старији јуниори, -57кг), Емир Тихић (сениори, -91кг), Милан Караман (старији кадети, -57кг) и Јован Бодирогић (старији јуниори, +91кг). Бронзане медаље освојили су Андрија Јевтић (сениори, +91кг) и Растко Пудић (старији кадети, -57кг).