Дебакл Динама у Солуну: Петарда у мрежи Загрепчана :: Semberija INFO ::

Дебакл Динама у Солуну: Петарда у мрежи Загрепчана

Динамо се није успио пласирати у четвртфинале Лиге конференција јер је првак Хрватске у Солуну тешко поражен од ПАОК-а 5:1 и није успио обранити великих 2:0 из прве утакмице у Загребу.

Грци су три гола постигли већ у првих 45 минута. ПАОК је повео у 27. минути голом Бабе.

У 33. Петар Сучић је несретно скренуо ударац из даљине у своју мрежу за 2:0 за домаћина, а Томас је у 42. постигао и трећи гол након катастрофалне реакције цијеле Динамове обране.

Одмах на почетку другог полувремена Динамо се вратио у игру. Сјајно је забио Арбер Хоџа у 49. минуту.

Динамо је након гола био пуно бољи, "модри" су пуно тога промашили, а онда су примили и четврти гол. Тад су се распали. У 73. минуту након прекида Коулиеракис је уз пуно среће, прсима постигао гол за 4:1, а у 87. минуту је Живковић с бијеле тачке погодио за коначних 5:1.