Минималан пораз Чукаричког против Фиорентине :: Semberija INFO ::

Минималан пораз Чукаричког против Фиорентине

Фудбалери Чукаричког минимално су поражени вечерас у Лесковцу од екипе Фиорентине у сусрету четвртог кола групе Ф Лиге конференција.

И након четири одиграна кола Чукарички је без побједе и без бодова, док је Фиорентина прва са осам бодова.

Фаворизовани гости из Италије славили су резултатом 1:0, а гол одлуке постигнут је у раној фази меча. Стријелац је био у шестој минути био М'Бала Зола, а у сјени дешавања на терену остале су немиле сцене које су приредили навијачи који су у 20. минуту на расној основи вријеђали фудбалера Чукаричког Ибрахима Ндиајеа.

Због тога је испражњен дио гледалишта, а након прекида је утакмица настављена. У другом сусрету екипе Ференцвароша и Генка су осиграле резултатом 1:1.