ЛИГА ШАМПИОНА: МАКСИМАЛНИ БАЈЕРН, ДИБАЛА ДОНИО ПРЕОКРЕТ ЈУВЕНТУСУ :: Semberija INFO ::

ЛИГА ШАМПИОНА: МАКСИМАЛНИ БАЈЕРН, ДИБАЛА ДОНИО ПРЕОКРЕТ ЈУВЕНТУСУ

Бајерн је задржао максималан учинак у групи. На гостовању су савладали Олимпијакос 3:2, иако су Грци први повели голом Ел Арабија у 23. минути.

Ипак, сјајни Роберт Левандовски је наставио своју серију, па је са два гола донио преокрет, а Толисо је погодио за 3:1. Гиљерме је на крају само ублажио пораз Олимпијакоса.

Поред Звезде, тешке поразе су доживјели Клуб Бриж и Аталанта. ПСЖ је на крилима Мбапеа (три гола) и Икардија (два) дошао до побједе у Белгији 5:0. Килијан Мбапе је у игру ушао у другом дијелу и постигао је хет -трик за историју.

Италијански тим је на гостовању у Манчестеру повео голом Малиновског, а Агуеро и Стерлинг су донијели убједљив тријумф.

Јувентус се дуго мучио против Локомотиве, а онда је на сцену ступио Паоло Дибала, који је са два гола у периоду од 77. до 79. минута донио преокрет и велику побједу италијанском тиму.