Футсал: Утакмица у Бијељини оправдала статус дербија кола :: Semberija INFO ::

Футсал: Утакмица у Бијељини оправдала статус дербија кола

У 11. колу Премијер лиге БиХ у футсалу дерби кола играо се синоћ у Бијељини, гдје је домаћин КМФ "Радник МД Схоп" дочекао екипу ГФЦ "Сарајево". У прошлости су утакмице ова два тима биле веома узбудљиве и на терену су прштале искре између играча а и публика је имала прилику да види велики број изврсних потеза искусних футсалера из обје екипе.
Иако ни једна екипа синоћ није наступила комплетна (код Бијељинаца голман Ружичић и капитен Павић а код гости Мршо и Дувњак) играчи који су наступили приредили су изврсну партију. Након почетног испитивања снага гости у шестој минути долазе у предност, али одмах у сљедећем нападу Маринковић поравњава резултат. На полувријеме се одлази при резултату 3:1. У другом полувремену КМФ "Радник МД Схоп" наставља са својим препознатљивим "вишком" и то даје резултата. На крају је резултат 6:3 у корист домаћина, а стријелци за домаћу екипу су били Мирко Маринковић и Давор Арнаутовић обојица по три поготка. Овом побједом Бијељинци су задржали прво мјесто, а након репрезентативне паузе слиједи им велики дерби, када гостују у Мостару, у репризи прошлосезонског финала доигравања.