СЕМБЕРСКИ ДЕРБИ У ДРУГОЈ ЛИГИ РС БЕЗ ПОБЈЕДНИКА :: Semberija INFO ::

СЕМБЕРСКИ ДЕРБИ У ДРУГОЈ ЛИГИ РС БЕЗ ПОБЈЕДНИКА

Извор: Семберија инфо / И. Гутић

У претпосљедњем колу јесење полусезоне Друге лиге Републике Српске – група Исток у Јањи је одигран дерби овога кола између ФК „Подриње“ и ФК „Пролетер“ из Дворова.

Пред око 200 гледалаца и након неколико изгледних прилика на обје стране, утакмица је завршена неријешеним резултатом 1:1. Гости из Дворова су повели преко Богдана Мркајића у 27. минути да би домаћа екипа голом Филипа Јовановића поравнала резултат у 82. минуту.

Након комплетирања 14. кола Друге лиге РС  - група Исток, четири фудбалска клуба из Семберије налазе се међу пет првопласираних екипа. ФК „Пролетер“ Дворови заузима друго мјесто (десет побједа, три ремија, један пораз), ФК „Јединство“ Бродац је трећепласирани тим (девет побједа, два ремија, три пораза), ФК „Подриње“ Јања се налази на четвртој позицији (осам побједа, три ремија, три пораза) док ФК „Задругар“ Доње Црњелово заузима пето мјесто (седам побједа, три ремија, четири пораза) табели Друге лиге.