НЕ СТАЈЕ Бијељинац овјерио побједу Галаксија :: Semberija INFO ::

НЕ СТАЈЕ Бијељинац овјерио побједу Галаксија

Дуел Остина и Лос Анђелес Галаксија каснио је пуна два сата и 47 минута због великог невремена, а када је коначно почео дао је упорним навијачима све што може да се очекује од фудалске утакмице.

И реми у коме је виђено шест голова на крају. Галакси је до бода дошао головима у 89. и 94. минуту.

Остин је повео након 11 минута игре голом Ринга, а затим се на нове поготке чекало до надокнаде првог полувремена. Оба тима су у међувремену имала по неколико занимљивих прилика, а Галакси до изједначења долази у другом минуту надокнаде када је пенал у гол сигурно претворио Рики Пућ.

Финли је затресао мрежу гостију у шестом минуту надокнаде па је Остин на одмор однио гол предности.

На 3:1 је за домаће у 75. минуту повисио Ригони, али Галаски се није предао. Лепо је Галакси изградио акцију, лопта је Јовељићу стигла са лијеве стране, а он је главом са неких шест метара послао у мрежу, наводи Спорт клуб.

Дејан Јовељић је то и потврдио поготком у 89. минуту, да би у четвртом минуту надокнаде Бариос донио гостима бод.