КК „ШАМПИОНИ“: ЗАДОВОЉНИ НАСТУПОМ У САРАЈЕВУ :: Semberija INFO ::

КК „ШАМПИОНИ“: ЗАДОВОЉНИ НАСТУПОМ У САРАЈЕВУ

У недјељу, 11. јуна у Сарајеву је одржан 5. Међународни карате турнир „Сарајево Перфект Глорy Куп“. Турнир је окупио 568 такмичара из 68 клубова из Босне и Херцеговине, Србије и Хрватске.

Карате клуб „Шампиони“ из Бијељине учествовали су са шестеро својих перспективних такмичара од којих је троје освојило медаљу. Александар Саша Живановић је поново показао ниво и са још једног турнира у низу донио двије медаље.

Златну је освојио у катама (кадети) а сребрну у борбама (дјечаци У14, -50кг). Златна је била и Емилија Богдановић у борбама за дјевојчице У14, -44кг док је Милица Марић освојила бронзану медаљу у категорији дјевојчица 13. година -49кг.

Одмора за бијељинске Шампионе нема. За неколико дана у Градишци ће се одржати Првенство Републике Српске за кадете, јуниоре и У21, млађе сениоре на којем ће КК „Шампиони“ наступати са великим амбицијама.