ОСАМ МЕДАЉА КК ШАМПИОНИ :: Semberija INFO ::

ОСАМ МЕДАЉА КК ШАМПИОНИ

У суботу, осмог априла одржан је 19. Међународни карате турнир „Бања Лука ОПЕН 2023“. На турниру је учествовало 776 такмичара из 45 клубова из пет земаља. Такмичари су наступали у 975 категорија.

Каратисти КК „Шампиони“ из Бијељине су освојили осам медаља: три најсјајније, три сребрне и двије бронзане од чега осам у борбама и једна у катама.

Златне медаље су освојили Милица Марић (дјевојчице 13. година, до 49кг), Лазар Марковић (сениори, до 67кг) и Александар Саша Живановић (У14, до 50кг). Сребрна одличја су изборили Марија Трифковић (кадеткиње, до 54кг), Александар Новицки (сениори, до 84кг) и Александар Саша Живановић (кате, У14), док су бронзане медаље освојили Зоран Стојановић (дјечаци 12. година, до 42кг) и Милош Симић (јуниори, до 76кг).