Сарајево се испромашивало против Спартака: Одлука пада у Трнави :: Semberija INFO ::

Сарајево се испромашивало против Спартака: Одлука пада у Трнави

Фудбалери Сарајева ремизирали су вечерас на Олимпијском стадиону „Асим Ферхатовић Хасе – Кошево“ против Спартака из Трнаве у првој утакмици другог кола квалификација за УЕФА Конференцијску лигу.

Сусрет је завршен резултатом 0:0, а коначним исходом могу бити пуно задовољнији гости, јер су домаћини током 90 минута меча пропустили низ одличних прилика.

Пред више од 20.000 навијача Сарајево је у првом полувремену у потпуности надиграло противника који је само пуком срећом успјевао спасити свој гол. У првих 45. минута утакмице изабраници Зорана Зекића су пропустили реализовати три колосалне прилике.

И у наставку сусрета Сарајево је наставило са интензивним нападима, али се екипа Спартака успјешно бранила.

Екипа из Словачке одољела је бројним нападима „бордо тима“, па ће одлука путнику у наредни круг такмичења пасти за седам дана у реваншу у Трнави.