Широки против Вележа славио резултатом 2:1 у првој четвртфиналној утакмици Купа БиХ :: Semberija INFO ::

Извор: Фена (Д.П.) / БХРТ

Фудбалери Широког Бријега су у сриједу у првој четвртфиналној утакмици Купа БиХ резултатом 2:1 славили против Вележа.

У утакмици одиграној на читлучком стадиону Баре, гдје Широки игра домаће утакмице док трају радови на Пецари, први су у водство дошли домаћини.

У 24. минути сусрета на асистенцију Даниела Лукића забио је Иван Прањић, а с тим се резултатом уједно отишло и на одмор.

Вележ се у сусрет вратио поготком Анте Хркаћа с бијеле тачке у 67. минути, након што је прекршај направио капитан Широког Бријега Маријан Ћавар.

Седам минута касније Широки је поново повео и то фантастичним голом Марка Цапана који је неодбрањиво шутирао с неких 25 метара. До краја утакмице се играло с мањим интензитетом па се резултат више није ни мијењао.

Реванш између Вележа и Широког Бријега игра се 14. марта у Мостару на стадиону Рођени.