МИЛИЦА МАРИЋ ОСВОЈИЛА БРОНЗУ У ПОРЕЧУ :: Semberija INFO ::

МИЛИЦА МАРИЋ ОСВОЈИЛА БРОНЗУ У ПОРЕЧУ

У Поречу је од 29. јуна до другог јула одржана Свјетска карате1лига за младе. Била је то трећа овосезонска лига за младе каратисте на којој је учествовало преко 3100 такмичара из 72 земље.

Раније, током викенда портал Семберија ИНФО је донио вијест о пласману четворице каратиста Карате клуба „Шампиони“ из Бијељине који су на борилишта изашли првог дана такмичења. Милош Симић је због повреде био пронуђен предати борбу још у првом колу док је Лазар Марковић заустављен у трећем колу турнира. Александар Новицки је заустављен на корак до медаље тако да се морао задовољити петим мјестом у категорији У21, -84кг. Најуспјешнији Шампион првог дана Свјетске лиге за младе био је Синан Паљевац који је освојио бронзану медаљу у борбама у категорији јуниора -68кг.

У недјељу, посљедњег дана такмичења Шампиони су освојили још једну медаљу. Милица Марић је освојила бронзану медаљу у борбама у категорији У14 до 52кг.