Капитен Латиновић одлучио дерби 17 кола у Дервенти: РК ДЕРВЕНТА - РК БИЈЕЉИНА 26:27 :: Semberija INFO ::

Капитен Латиновић одлучио дерби 17. кола у Дервенти
РК ДЕРВЕНТА - РК БИЈЕЉИНА 26:27

Екипа Славена Лончара побједом у дербију кола одиграла је пету везану утакмицу без пораза у првих пет кола друге полусезоне.

Утакмица у Дервенти је оправдала епитет дербија 17. кола прве М-тел лиге Републике Српске у рукомету.

Прво плувријеме екипа Бијељине је ријешила у своју корист резултатом 12:15.

У првом полувремену се повриједио најбољи играч Дервенте искусни Горан Шаренац па је домаћа екипа ослабљено ушла у наставак утакмице.

У другом полувремену играло се гол за гол и екипе су се смјењивале у резултатској клацкалици.

Највеће проблеме екипи из Семберије направио је  Горан Земуновић који је постигао 8 голова и Младен Благојевић са 3 постигнута гола у кључним моментима  утакмице.

У екипи Бијељине најефикаснији је био вечерас незадрживи капитен Дејан Латиновић са 11 постигнутих голова, од тога један одлучујући у последњој минути утакмице.