Juniori KMF Radnik MD Šop upisali su sve pobjede i žele biti bolji od seniorske ekipe :: Semberija INFO ::

-Svi ste čuli frazu "od sjaja, do očaja". U slučaju juniorske ekipe KMF "Radnik MD Šop" sinoć je bilo obrnuto. U zaostaloj utakmici prvog kola U-19 Premijer futsal lige BiH, naši momci su ugostili ekipu KMF "Jahorina" Pale i počeli sa svojom prepoznatljivom igrom, ali u prvih pet minuta promašuju nekoliko idealnih prilika i tada dolazi do "crne rupe" u igri domaćina. Za 70 sekundi primaju tri gola, ali ni tu nije kraj - ponovo promašuju prilike, a gosti to kažnjavaju i na odmor odlaze sa prednošću od četiri gola.

U drugom poluvremenu kao da je na teren izašla neka druga ekipa. Redaju se prilike pred golom Paljana, a onda dolaze i zasluženi golovi. Redom pogađaju Marković (tri puta), Trifković, Jokić i Agić, te na semaforu stoji rezultat 6:4 za domaćina.

Do kraja gosti uspijevaju da postignu još jedan pogodak, što je ujedno bio i krajnji rezultat večerašnjeg veoma zanimljivog meča", stoji u saopštenju za javnost KMF "Radnik MD Šop".