Zvezda i Vojvodina ubjedljivim pobjedama obezbijedili četvrtfinale Kupa Srbije :: Semberija INFO ::

Zvezda i Vojvodina ubjedljivim pobjedama obezbijedili četvrtfinale Kupa Srbije

Izvor: Tanjug / glas Srpske

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na domaćem terenu pobijedili ekipu Radničkog iz Niša sa 5:0 (5:0).

Golove za "crveno-bijele" postigli su Nikola Knežević u 12. minutu, Aleksandar Katai u 19, Šerif Endijaj u 20, Vladimir Lučić u 27. i Žan Filip Kraso u 38. minutu iz penala.

I fudbaleri Vojvodine su obezbijedili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas savladali ekipu Mladost GAT rezultatom 3:0 (2:0) na gostujućem terenu.

Precizni za pobjednički tim bili su Vladimir Miletić u 40. minutu, Dejan Zukić u 43. minutu i Stefan Vukić u 83. minutu.

Do sada plasman u četvrtfinale obezbijedili su i Čukarički, Voždovac, Radnički iz Kragujevca, OFK Vršac i Novi Pazar.

Poslednji meč osmine finala Kupa Srbije biće odigran sutra od 16 sati, a ekipa Partizana će na svom terenu dočekati Grafičar.