Zvijezda krunisala Borac :: Semberija INFO ::

Zvijezda krunisala Borac

Izvor: Glas Srpske

UGLjEVIK - Veliko iznenađenje u 16. kolu Premijer lige BiH priredili su fudbaleri Zvijezde 09 koji su na svom terenu u Ugljeviku pobijedili aktulnog šampiona Zrinjski rezultatom 2:1.

Tako je ekipa iz Etno-sela Stanišići napravila veliku uslugu Borcu koji će na zimsku pauzu otići kao lider prvenstva, odnosno jesenji šampion. Naime, do kraja šampionata ostala su dva kola, a Borac ima sedam bodova prednosti u odnosu na Mostarce koji ih ne mogu prestići. Zvijezda 09 je povela golom Bože Vukoja u 50. minutu da bi pet minuta kasnije izjednačio Nemanja Bilbija iz penala, a konačan rezultat postavio Saliman Kajode u 67. minutu. Bila je to tek druga pobjeda Zvijezde ove sezone koja ima osam bodova i drži drugo mjesto na tabeli dok je Zrinjski drugi sa 32.