NOVA ZVANjA ZA MLADE KARATISTE I KARATISTKINjE :: Semberija INFO ::

 

NOVA ZVANjA ZA MLADE KARATISTE I KARATISTKINjE


U organizaciji Karate kluba "UNSU" a uz odobrenje i saglasnost Karate saveza Republike Srpske u Bijeljini je u četvrtak, u sportskoj sali KK "UNSU" održano prvo ovogodišnje redovno polaganje za viša učenička karate zvanja. Polaganju je pristupilo 44 kandidata koji su pred komisijom Karate saveza Republike Srpske pokazali zavidan nivo znanja i zalaganja.
 
-Ponosni smo što naša karate škola godinama unazad njeguje kvalitetne učenike i učenice od kojih mnogi postaju vrsni takmičari pa i reprezentativci. Posebno smo ponosni na nove generacije koje iz dana u dan pristižu u naš klub i koji svojim pristupum jačaju našu karate školu a samim tim i naš klub. U ime Upravnog odbora kluba upućujemo čestitke svim kandidatima na novim karate zvanjima, a roditeljima se zahvaljujemo na povjerenju i podršci", stoji u saopštenju za javnost KK "UNSU" iz Bijeljine.