ODBOJKAŠICE RADNIKA OTVORILE SEZONU POBJEDOM :: Semberija INFO ::

ODBOJKAŠICE RADNIKA OTVORILE SEZONU POBJEDOM

Subota 23. septembar 2023. godine obilježila je početak takmičarske sezone 2023/24 u 1. ligi Republike Srpske. Susret  ŽOK "Radnik" i ŽOK "Bratunac" u gradskoj dvorani u Bijeljini završen je pobjedom domaće ekipe 3:1.

Posle lako dobijenog prvog seta gdje su gošće osvojile samo 10 poena došlo je do opuštanja domaće ekipe koja je dozvolila gubitak trećeg seta, ali je nastavak pokazao da je domaćin kvalitetnija ekipa i zasluženo osvaja tri boda, iako zbog novčanih (ne)prilika ekipa nije odigrala nijednu pripremnu utakmicu.

Ekipi ŽOK "Radnik" je na početku utakmice uručen  pehar kao lideru sportskog ponašanja (fer play) u protekloj sezoni. Pehar je uručio ispred OS RS g-din Velselin Drobnjak predsjedniku ŽOK "Radnik" Nebojši Simiću.

Ekipa ŽOK  "Radnik" je nastupila u nova opremi sa logom prijatelja kluba M:tel  Banja Luka. Klub se ovom prilikom zahvaljuje gradu Bijeljini, prijateljima i donatorima: M:tel,  Leburić d.o.o. i  Semberskim novinama.