KK „ŠAMPIONI“: ZADOVOLjNI NASTUPOM U SARAJEVU :: Semberija INFO ::

KK „ŠAMPIONI“: ZADOVOLjNI NASTUPOM U SARAJEVU

U nedjelju, 11. juna u Sarajevu je održan 5. Međunarodni karate turnir „Sarajevo Perfekt Glory Kup“. Turnir je okupio 568 takmičara iz 68 klubova iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske.

Karate klub „Šampioni“ iz Bijeljine učestvovali su sa šestero svojih perspektivnih takmičara od kojih je troje osvojilo medalju. Aleksandar Saša Živanović je ponovo pokazao nivo i sa još jednog turnira u nizu donio dvije medalje.

Zlatnu je osvojio u katama (kadeti) a srebrnu u borbama (dječaci U14, -50kg). Zlatna je bila i Emilija Bogdanović u borbama za djevojčice U14, -44kg dok je Milica Marić osvojila bronzanu medalju u kategoriji djevojčica 13. godina -49kg.

Odmora za bijeljinske Šampione nema. Za nekoliko dana u Gradišci će se održati Prvenstvo Republike Srpske za kadete, juniore i U21, mlađe seniore na kojem će KK „Šampioni“ nastupati sa velikim ambicijama.