ZAPAŽEN NASTUP RUKOMETAŠA NA SVJETSKOM PRVENSTVU ŠKOLA


U periodu od 20. do 29. aprila ove godine Skoplje je bilo domaćin Svjetskog školskog rukometnog prvenstva „Skoplje 2026“. 

Republika Srpska je nastupila sa jednom muškom ekipom u kojoj Bijeljina ima svoje predstavnike i to trojicu učenika Tehničke škole „Mihajlo Pupin“ iz Bijeljine, koja je ove godine osvojila drugo mjesto na Republičkom takmičenju u rukometu održanom u Trebinju. Uz njih, put Skoplja bio je i njihov profesor i trener Obrenko Miljković.

Svjetsko prvenstvo škola je završeno a selekcija Republike Srpske završila je takmičenje u Skoplju na vrlo dobrom devetom mjestu.
 
Luka Vejnović, Damjan Grbić, Rašo Pepić i trener Obrenko Miljković uspješno su predstavili Grad Bijeljina, Tehničku školu "Mihajlo Pupin" i Rukometni klub "Bijeljina".
Semberija info