RADNIK BOLjI OD BOSNE KOMPRED... :: Semberija INFO ::

RADNIK BOLjI OD BOSNE KOMPRED...

U okviru 4.kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine u tuzlanskom Mejdanu sastale su se ekipe Bosne Kompred iz Tuzle i Radnik iz Bijeljine...

Od samog početka utakmica gosti su krenuli sa igrom na višak.

Bez velikih uzbuđenja igralo se sve do 10.minute kada Arnautović jakim udarcem sa 6-7 metara dovodi Radnik u vodstvo od 0-1.

Još nekoliko šansi na obje strane ali bez pogodaka.

U 15.minutu Trifković na centru "krade" loptu od Marinkovića i pogađa za 1:1.

Do kraja prvog dijela nije bilo više golova te se na odmor otišlo pri rezultatu 1:1.

Početkom drugog dijela identična igra kao i u prvom poluvremenu...

U 24.minutu Pavić sa desne strane ubacuje loptu koju je u gol pospremio Marinković,rezultat je 1:2 za ekipu Radnika.

U naredna dva napada viđena su dva gola,prvo je Idriz sa velike udaljenosti izjednačio rezultat,a onda Džombić iskosa pogađa i vraća prednost gostima,rezultat je 2:3.

Nakon toga utakmica se potpuno otvorila te je bilo dosta šansi na obje strane.

U 33.minutu za 2:4 pogađa Marinković koji je lobovao golmana Čizmića u šestercu.

Nakon 4-og gola gostiju domaća klupa traži time-out poslije kojeg domaći kreću sa igrom na višak.

Do kraja utakmice obje ekipe su napadale na višak ali mreže se nisu zatresle te je konačan rezultat glasio 2:4