ŠUŠIĆ: TEŠKA UTAKMICA ALI ZASLUŽENA POBJEDA :: Semberija INFO ::

ŠUŠIĆ: TEŠKA UTAKMICA ALI ZASLUŽENA POBJEDA

Fudbaleri Zvijezde 09 danas su savladali odličnu ekipu Drine rezultatom 5:1. Nakon utakmice izjavu medijima dao je šef stručnog štaba Zvijezde 09 Srđan Šušić.

"Kao što sam u najavi utakmice rekao danas smo odigrali vrlo tešku utakmicu protiv ekipe Drine koja ima odlične igrače. Ekipa koja je sastavljena od iskusnih kao i mladih igrača koji su bili kod nas u Zvijezdi i koji su željni dokazivanja što je se vidjelo na današnjoj utakmici" - rekao je Šušić.

Šušić je istakao da je ekipa Zvijezde 09 mogla utakmicu riješiti u prvom poluvremenu ali nedostatak sportske sreće kao i težak teren ostavili su neizvjesnost za drugo poluvrijeme.

"Kao što ste vidjeli, u drugom poluvremenu odigrali smo organizovano, disciplinovano i riješili utakmicu u našu korist. Kada pogledate iz drugog ugla, rezultat izgleda prevelik, a moram da se vratim na početak i ponovim da je utakmica bila veoma teška.

Na kraju, čestitao bi mojim igračima na pobjedi, a ekipi Drine želim puno sreće u nastavku prvenstva" - zaključio je Šušić.

Nakon deset odigranih kola ekipa Zvijezde 09 na drugom mjestu na tabeli sa 22 osvojena boda.
U jedanaestom kolu ekipa Zvijezde 09 gostuje Željezničaru iz Banja Luke.