BLAŽEVIĆ: SREĆAN SAM ZBOG DVA POGOTKA ALI TRI BODA SU NAJVAŽNIJA :: Semberija INFO ::

BLAŽEVIĆ: SREĆAN SAM ZBOG DVA POGOTKA ALI TRI BODA SU NAJVAŽNIJA

Strijelac dva pogotka za Zvijezdu 09 u gradskom derbiju protiv ekipe Radnika, Emanullah Blažević istakao je da je disciplinovana igra svih 90 minuta susreta donijela zasluženu pobjedu ekipi Zvijezde i da se nada da će se pobjednički niz nastaviti u narednim utakmicama.

"Znali smo da nas očekuje zahtjevna utakmica jer se radilo o gradskom derbiju. Tokom 90 minuta igrali smo disciplinovano uz poštovanje dogovora iz svlačionice što nas je dovelo do zaslužena tri boda.

Želim da čestitam mojim saigračima na odličnoj utakmici, pogotovo zadnjoj liniji koja nije dozvolila igračima Radnika šansu za pogodak" - rekao je Blažević.

Blažević je istakao je da srećan što je u derbiju pogodio dva puta mrežu Radnika kao i da se nada da će u narednim utakmicama biti strijelac za svoju ekipu i donositi radost kako igračima tako i navijačima Zvijezde 09.

Podsjećamo, ekipa Zvijezde 09 juče je u gradskom derbiju savladala ekipu Radnika rezultatom 3:0. Strijelci za Zvijezdu 09 bili su Živanović i dva puta Blažević.