Hitna telefonska sjednica Savjeta ministara zbog stanja u Gradišci


Foto: GS - Milan Vujić
SARAJEVO - Zbog vanredne situacije u Gradiški, nastale urušavanjem zaštitne ograde i dijela mosta na Graničnom prelazu Gradiška, čime je u potpunosti obustavljen saobraćaj za putnička i teretna vozila te pješake, Savjet ministara BiH danas će u 11.00 sati održati vanrednu telefonsku sjednicu- najavljeno je iz Savjeta ministara BiH.

Na sjednici će biti razmatrane mjere kako bi se što prije obezbjedio nesmetan protok ljudi i robe te spriječile velike gužve na alternativnim pravcima.

- Nadležne institucije nastavljaju intenzivno koordinirati sve aktivnosti u cilju što hitne  normalizacije saobraćaja  i obezbjeđenja  bezbjednosti svih učesnika u saobraćaju- poručuje se u saopštenju.


Glas Srpske