LOPARE: FK "RADNIK" - FK "MAJEVICA" 0:0


Na gradskom stadionu u Bijeljini odigrana je druga polufinalna utakmica Kupa Republike Srpske – Kup "Dr Milan Jelić" u kojoj su se sastali Fudbalski klub „ Radnik“ i Fudbalski klub „Majevica“ iz Lopara.
 
FK „Radnik“ – FK „Majevica“ 0:0, poluvrijeme 0:0
 
Ekipa „Radnika“ se plasirala u finale Kupa Republike Srpske, jer je u prvoj utakmici koja je odigrana u Loparama pobijedila „Majevicu“ rezultatom 3:0.



„Radnik“ je, kao što se i očekivalo, opravdao ulogu favorita i zasluženo prošao u finale.
 
„Majevica“ je, na oproštaju od Kupa Republike Srpske, pružila sjajan otpor domaćinu. „Radnik“ je bio dominantan na terenu, ali je "Majevica" uspjela da odoli svim napadima i sačuva svoj gol.


 
Imala je i "Majevica" dvije opasne situacije pred golom domaćina, ali nije uspjela postići pogodak.