
GRAD BIJELJINA: SAJAM CVIJEĆA KRAJEM MAJA
Šesti Sajam cvijeća biće održan 30. i 31. maja u Gradskom parku u Bijeljini, a organizatori manifestacije su Gradska uprava, AD „Komunalac“ i Agrarni fond.
Posjetioce i učesnike i ove godine očekuje bogat i raznovrstan program, a prijave za učešće otvorene su do 20. Maja. Zainteresovani obrazac mogu poslati na adresu: [email protected]
Za najljepše štandove obezbijeđene su nagrade od 600, 400 i 300 KM.




