GRAD BIJELJINA: SAJAM CVIJEĆA KRAJEM MAJA



Šesti Sajam cvijeća biće održan 30. i 31. maja u Gradskom parku u Bijeljini, a organizatori manifestacije su Gradska uprava, AD „Komunalac“ i Agrarni fond.

Posjetioce i učesnike i ove godine očekuje bogat i raznovrstan program,  a prijave za učešće otvorene su do 20. Maja. Zainteresovani obrazac mogu poslati na adresu: [email protected]

​Za najljepše štandove obezbijeđene su nagrade od 600, 400 i 300 KM.