Deseti poraz Igokee zaredom u ABA ligi :: Semberija INFO ::

Deseti poraz Igokee zaredom u ABA ligi

Фото - АБА лига
LjUBLjANA - Seriju poraza u ABA ligi košarkaši Igokee nastavili su u Ljubljani gdje je Cedevita Olimpija slavila pobjedu rezultatom 83:73, u 20. kolu.

Crni niz ekipe iz Aleksandrovca traje već deset utakmica, a posljednju pobjedu upisala je još 4. decembra protiv MZT-a, a trener Vladimir Jovanović i dalje nema trijumfa sa timom u regionalnom takmičenju.

Da će sve biti na strani domaćina bilo je jasno već nakon uvodnih deset minuta koji je tada vodio sa deset poena razlike.

Prednost je samo rasla u nastavku utakmice pa je iznosila i više od 15 poena, a pred posljednjih deset minuta čak i 20 (71:51).

Gosti su se trudili da zaprijete, ali nisu uspijevali da dođu do egala, iako su dva minuta prije kraja prišli na minus osam (78:71).

Najbolji kod gostiju bili su Kosta Kondić, Brajant Kraford, Dragan Milosavljević i Stefan Đorđević sa po 13 poena.