PARTIZAN PROKOCKAO DVA GOLA PREDNOSTI, PROLEĆE U EVROPI OSTALO SAMO SAN! :: Semberija INFO ::

PARTIZAN PROKOCKAO DVA GOLA PREDNOSTI, PROLEĆE U EVROPI OSTALO SAMO SAN!

Partizan je izbacio samog sebe... Fudbaleri Partizana odigrali su 2:2 (0:2) protiv ekipe AZ Alkmara u gostima i tako ostali bez šansi da prođu grupnu fazu Lige Evrope

Kakva šteta, Partizan je izbacio samog sebe iz Evrope. Imali su sve crno-beli, dva gola prednosti, igrača više a onda su pali u samoj završnici.

Od dominacije i lagane utakmice ekipa trener Miloševića došla je do toga da se u Beograd vraća pognute glave. Asano i Suma su postigli golove, činilo se da je pobeda u džepu a onda je palo sve za pet minuta.

Rezervista Dujf postigao je dva gola u 87. minutu, pa onda u drugom minutu nadokande i tako bacio Partizan na leđa. Stojković je morao da interveniše bolje kod prvog gola, kod drugog odbrana je možda i prvi put zaspala za veliku tugu navijača.

San je srušen za pet minuta pa meč sa Astanom u poslednjem kolu nema nikakav značaj. Partizanu ostaje samo da žali...