LŠ: PSŽ IZVUKAO REMI U MADRIDU DINAMO PORAŽEN U GOSTIMA KOD ATALANTE :: Semberija INFO ::

LŠ: PSŽ IZVUKAO REMI U MADRIDU DINAMO PORAŽEN U GOSTIMA KOD ATALANTE

Fudbaleri Pariz Sen Žermena odigrali su neriješeno na “Santjago Bernabeu” protiv Real Madrida (2:2), i to nakon što su se vratili u meč poslije zaostatka od dva gola.

Fudbaleri Real Madrida poveli su u 17. minutu golom Benzeme, a isti igrač povisio je na 2:0 u 79. minutu na asistenciju Marsela. Tim iz Madrida do ovog trenutka propustio je sijaset šansi, a onda je stigla kazna. Mbape je smanjio rezultat na 2:1 u 81. minutu, a samo dva minuta kasnije Sarabija je izjednačio na 2:2. U poslednjem minutu sudijske nadoknade Bejl je iz slobodnog udarca pogodio stativu.

Nakon ovog remija oba tima su se plasirala u nokaut fazu.
Fudbaleri Dinama iz Zagreba propustili su veliku šansu da dođu na korak do plasmana u nokaut fazu. Tim iz Zagreba poražen je od Atalante rezultatom 2:0, a golove su postigli Muriel u 27. i Gomez u 47. minutu.