LIGA ŠAMPIONA: REAL UBJEDLjIV, DRAMA U ZAGREBU :: Semberija INFO ::

LIGA ŠAMPIONA: REAL UBJEDLjIV, DRAMA U ZAGREBU

Fudbaleri Reala večeras su ostvarili najubjedqiviju pobjedu u Ligi šampiona; slavili su sa 6:0 protiv Galatasaraja.

Na samom početku utakmice, već u četvrtom minutu poveo je Real golom Rodriga, a već tri minuta kasnije isti igrač povisio je na 2:0. Već u 14. minutu bilo je 3:0 nakon što je Ramos bio precizan sa bijele tačke, a četvrti pogodak postigao je Benzema u 45. minutu. Smanjili su Madriđani tempo u nastavku, pa su do petog gola stigli u 81. minutu, a stijelac je bio Benzema. Konačan rezultat postavio je Rodrigo u sudijskoj nadoknadi.

Fudbaleri Dinama iz Zagreba napravili su preokret protiv Šahtjara, poveli sa 3:1, a onda je meč završen neriješenim rezultatom 3:3. Poveli su gosti preko Alana Patrika u 13. minutu, a onda je Petković izjednačio u 25. minutu. Drugi gol za Dinamo postigao je Ivanušec u 83. minutu, da bi tri minuta kasnije pogodio i Ademi.  U samoj završnici, u 93. minutu, Moraes je smanjio na 3:2, dok je u 97. minutu Tete izjednačio na 3:3.