JOŠ SAMO KORAK DO SNA :: Semberija INFO ::

JOŠ SAMO KORAK DO SNA

Sinoć je u prepunoj dvorani Gimnazije "Filip Višnjić" odigrana treća utakmica funalne serije plej ofa Premijer futsal lige BiH. Nakon prva dva susreta rezultat je bio 1-1, a zanimljivo je da, do sinoć, ni jedna ekipa u sezoni nije odbranila prednost domaćeg terena.

Nervoza na početku utakmice je malo svezala noge Bijeljincima, te je nakon prvih 20 minuta rezultat na semaforu bio 5:3 u korist Mostaraca. Igrači KMF "Radnik MD Shop" nisu poklekli i odlučno u drugom poluvremenu okreću rezultat u svoju korist. Rezultat na kraju utakmice je bio 6:5. Strijelci za Bijeljince su bili Džombić (trostruki strijelac), Pavić (dva pogotka) i autogol Jelića.

Ovom pobjedom ekipa KMF "Radnik MD Shop" je došla na korak od ostvarenja svoga sna, tj. osvajanja titule prvaka BiH i plasmana u futsal Ligu šampiona. Za to će priliku imati već u srijedu, kada se u Mostaru igra četvrta utakmica ove serije.