BAJERN KAZNIO PROMAŠAJE BARSELONE I MATIRAO JE ZA ČETIRI MINUTA :: Semberija INFO ::

BAJERN KAZNIO PROMAŠAJE BARSELONE I MATIRAO JE ZA ČETIRI MINUTA

Fudbaleri Bajerna savladali su Barselonu rezultatom 2:0 u drugom kolu Lige šampiona.

Katalonci su odlično otvorili meč, već u devetom minutu su mogli preko Pedrija da stignu do vođstva, ali je Manuel Nojer zaustavio njegov udarac.

Robert Levandovski je zatim imao dvije sjajne prilike, u 18. i 21. minutu, ali ni Poljak nije mogao da zatrese mrežu na stadionu na kom je u dresu Bajerna mnogo puta postizao golove.

Barselona je bila mnogo bolji rival u prvom poluvremenu i pravo je čudo kako nije stigla do prednosti.

Kazna za sve promašaje stigla je u 50. minutu preko Lukasa Ernandeza koji je matirao Ter Štegena nakon kornera Džošue Kimiha, da bi u 54. minutu Liroj Sane postavio konačnih 2:0.