PAVKOV POSLE LIVERPULA ŠOKIRAO JOŠ JEDNOG VELIKANA NA MARAKANI, ZVEZDA IZVUKLA 2:2 :: Semberija INFO ::

Zvezda sa desetoricom izborila remi sa"rosonerima"

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su krajnje uzbudljivih 2:2 protiv Milana u prvoj utakmici 1/16 finala Lige Evrope, i to sa desetoricom u poslednjih dvadesetak minuta, a junak je bio Milan Pavkov - strelac gola u 93. minutu.

Zvezda je toliko zaslužila ovaj egal, nadigravali su se crveno-beli sa italijanskim gigantom sve vreme, imali i sreće da su gostima poništena dva gola u povoju meča, "pregrmeli" su Beograđani i horor kikseve Pankova, rezultatski deficit i, na kraju, isključenje Milana Rodića.

Poput najupornijeg, najžilavijeg ratnika, Zvezda je osetila povlačenje Milana u samoj završnici, osetila da je to taj trenutak da kazni "rosonere" za ziherašku igru, a onda, pravo niotkuda, vinuo se Letač iz Begeča i na neverovatan način matirao "hobotnicu" Donarumu - za 2:2 u 93. minutu!

Kakva bi samo ovo ludnica na stadionu bila da su kojim slučajem navijači bili svedoci sjajne utakmice srpskog i italijanskog tima.