LIGA ŠAMPIONA: LIVERPUL SIGURAN PROTIV GENKA, TRIJUMF INTERA NAD BORUSIJOM :: Semberija INFO ::

LIGA ŠAMPIONA: LIVERPUL SIGURAN PROTIV GENKA, TRIJUMF INTERA NAD BORUSIJOM

TRIJUMF INTERA NAD BORUSIJOM

Fudbaleri Liverpula, aktuelnog šampiona Evrope, ostvarili su ubjedljivu pobjedu protiv Genka u gostima u utakmici trećeg kola grupe “E” Lige šampiona.

Aktuelni šampion Evrope poveo je preko Čemblejna već u drugom minutu, a isti igrač je u 57. minutu povisio na 2:0. U 77. minutu Mane je na asistenciju Salaha povisio na 3:0, a deset minuta kasnije Mane je Salahu uzvratio asistenciju za 4:0.

Samo minuta kasnije Odej je spasio čast Genka za konačnih 1:4.

U grupi E uspješan je bio i Napoli, koji je u gostima savladao Salzburg rezultatom 3:2, pa je tako italijanski tim zadržao prvu poziciju u grupi sa sedam bodova, odnosno bodom prednosti u odnosu na Liverpul.

U jednom od derbija fudbaleri Intera pobijedili su Borusiju Dortmund, a pobjedu je ostvarila i Barselona sa 2:1 u gostima kod Slavije iz Praga.