LIGA ŠAMPIONA: MAKSIMALNI BAJERN, DIBALA DONIO PREOKRET JUVENTUSU :: Semberija INFO ::

LIGA ŠAMPIONA: MAKSIMALNI BAJERN, DIBALA DONIO PREOKRET JUVENTUSU

Bajern je zadržao maksimalan učinak u grupi. Na gostovanju su savladali Olimpijakos 3:2, iako su Grci prvi poveli golom El Arabija u 23. minuti.

Ipak, sjajni Robert Levandovski je nastavio svoju seriju, pa je sa dva gola donio preokret, a Toliso je pogodio za 3:1. Giljerme je na kraju samo ublažio poraz Olimpijakosa.

Pored Zvezde, teške poraze su doživjeli Klub Briž i Atalanta. PSŽ je na krilima Mbapea (tri gola) i Ikardija (dva) došao do pobjede u Belgiji 5:0. Kilijan Mbape je u igru ušao u drugom dijelu i postigao je het -trik za istoriju.

Italijanski tim je na gostovanju u Mančesteru poveo golom Malinovskog, a Aguero i Sterling su donijeli ubjedljiv trijumf.

Juventus se dugo mučio protiv Lokomotive, a onda je na scenu stupio Paolo Dibala, koji je sa dva gola u periodu od 77. do 79. minuta donio preokret i veliku pobjedu italijanskom timu.