Radnik i dalje bez poraza :: Semberija INFO ::

Radnik i dalje bez poraza

U 17. kolu Premijer lige naši odbojkaši su sa 3-0 savladali ekipu Borca i zadržali priključak za vodećom ekipom Domaljevca. Prvoplasirani nakon regularnog djela lige će u plej-ofu imati prednost domaćeg terena, a Domaljevac trenutno ima 1 bod prednosti u odnosu na Radnik. U poslednjem kolu će se odlučiti o poretku na tabeli.

Borac se pokazao kao tvrd orah  u prvom setu koji su naši momci riješili na razliku 25-23. U drugom setu su Bijeljinci napravili osjetniju razliku i rutinski set priveli do kraja sa 25-20.U trećem setu razigrali su se Marinković, Drljić i Popović za koje gosti nisu imali rješenja. Na samom kraju meča trener Šarenac dao je šansu i mlađim igračima Milanu i Koprivici i Nemanji Milićeviću. Konačan rezultat u trećem setu je bio 25-16.

Ovo je bila šesnaesta pobjeda u nizu za odbojkaše Radnika, a poslednji poraz doživjeli su u 4. kolu krajem oktobra prošle godine.