PARTIZAN ODOLEO TURCIMA, STIGAO NA KORAK OD LIGE EVROPE! :: Semberija INFO ::

PARTIZAN ODOLEO TURCIMA, STIGAO NA KORAK OD LIGE EVROPE!

Fudbaleri Partizana plasirali su se u plej-of kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope.

Crno-beli su izgubili na gostovanju od Malatije 1:0, ali su prošli dalje zahvaljujući pobedi u Beogradu od 3:1.
Turski tim je poveo već u sedmom minutu golom Adisa Jahovića posle očajne reakcije štopera i velike greške Vladimira Stojkovića.

Međutim, crno-beli su u nastavku uglavnom kontrolisali ritam meča, da bi nakon anti-fudbala u drugom poluvremenu odoleli žestokom pritisku domaćina u završnici susreta, kada se Stojković iskupio sjajnom intervencijom.

Partizan će u plej-ofu kvalifikacija za LE igrati sa norveškim Moldeom, koji je posle drame u Solunu na produžetke prošao grčki Aris, pa posle samo mesec dana opet dolazi u Srbiju.

Nije odigrao Partizan na nivou iz prvog meča, ali je odigrao dovoljno da prođe u poslednju rundu kvalifikacija za jesen u Evropi.